Фото: Вереницата на Борко Ристовски ја накити елката, но не е во дневната соба

by Биљана Јовановска 0

Голманот на македонската ракометна репрезентација и Барселона, Борко Ристoвски и неговата вереница Николина Нина Ристовска го очекуваат своето прво дете.

Неговата вереница на социјалните мрежи сподели фотографија од накитена елка во пресрет на Новогодишните празници.

Но, елката не е во дневната сеоба на семејството, туку на плажа, каде што семејството Ристовски се релаксира.

Погледнете:

Close
Please support the site
Кликни на било кој од предлозиве и ќе се тргнат :)